Informace o nás, pro vás...

Jsme tým, který hraje malou a sálovou kopanou. Tým založilo několik fotbalových nadšenců roku 2004. Od té doby jsme začali objíždět fotbalové turnaje v okrese.
2007 po dohodě s OÚ v Nemojově začali s rekonstrukcí místního hřiště, které se po roce prací úspěšně zatravnilo.

2008 náš tým čítá už 15 členů.
2009 jsme poprvé stáli na "bedně", když na turnaji v Doubravici na Memoriálu bří Menclů obsazujeme 2. místo.
Přihlašujeme se do Královedvorské ligy malého fotbalu (KLMF), končíme na 5. místě. Na hřišti stavíme novou dřevěnou převlékárnu.
2010 jsme opět pokračovali KLMF a skončili po vyřazovacích soubojích ve čtvrtfinále. Následně jsme vybojovali 5. místo. Náš tým se stává organizátorem 1.ročníku turnaje O pohár starostky obce Nemojov. Po krásném fotbalovém dni končíme na 5. místě
2011 se s obměným týmem zůčastňujeme další sezóny KLMF 2011, obsazujeme 7. místo. Přijali jsme i pozvání na Dubina Cup do Bílé Třemešné, kde saháme jen na 10. místo. V 2.turnaj O pohár starostky obce Nemojov opakujeme loňské 5.místo.
2012 se přihlašujeme do mnohem kvalitnější a organizačně vyspělejší Havlovické Tropical ligy HTL. Hrajeme II.ligu a obsazujeme 6.místo.

2013 se hlásíme opět do II.ligu HTL a po soubojích s dalšímy 5i týmy končíme na krásném 2. (nepostupovém) místě. Tým konečně doplňují 3 mladé posily Miloš Honců, Dan Semerák a Dan Dolanský.

2014 zakupujeme nové žlutomodré dresy od Nike.V HTL se utkáme jen se 4mi týmy, takže velá možnost postoupit do I.ligy. Nestává se tak a bereme 2.místo. Hrajeme také Ligový pohár HTL v krásném areálu v Havlovicích. O 5.místo porážíme AS Roma Trutnov.

2015 opět HTL a ohromná změna. Po přihlášení malého počtu týmů se ligy sjednocují a my si zahrejeme I.ligu HTL.