HC Milan - Lokomotiva UČKO (1.7.)

03.07.2011 18:15

V pátek jsme za Nemojov pískali já a Jarda od 19.30 utkání Milanu a Lokotky.

Duel se neobešel bez problémů, hlavně organizačních - opožděný začátek, nedostatek hráčů Lokotky. Utkání tedy začalo se spožděním, jelikož na hřišti probíhalo až do 19.30 (tedy do plánovaného začátku) nějaké amatérské utkání. Po dohodě s týmy bylo tedy utkání posunuto o 20 minut, které byly navíc nutné pro úpravu hřiště a sehnání nového balónu - původní se domácím podařilo při rozkopávání píchnout. Lokotce navíc chyběl jeden hráč a tak se i díky opoždění a nepřipravenosti domácích dohodli na sníženém počtu hráčů na hřišti 4+1.

Zápas se odehrál, řekl bych, v přátelské náladě, bez zbytečných faulů a dohadování. Útočné akce se přelévali z jedné strany na druhou a ke konci utkání na smírné remíze nezměnila ani obrovský tlak domácích ani ruka brankáře v poslední minutě a nařízený nepřímý kop. Konečné skóre tedy 2:2.