1.FC NEMOJOV – LOKOMOTIVA UČKO

21.06.2009 16:00

K utkání 5.kola KLMF na Nemojovské hřiště zavítal tým Lokomotiva Učko.

Věděli jsme že soupeř je kvalitní a k zápasu se snažili přistoupit co nejzodpovědněji hlavně směrem dozadu.

V prvních deseti minutách zápasu jsme byli hodně zakřiknutí. Soupeř nás zatlačil na naši polovinu a my zuby nehty bránili Davidovu svatyni.

Postupem času z nás spadla nervozita a začali jsme se také osmělovat. Hra se vyrovnala a šance byly na obou stranách.

Dorážkou po jedné ze standartních situací nás Karlák dostal do poločasového vedení 1:0. Nutno dodat, že hlavně v prvním poločase nás několikrát podržel spolehlivými zákroky David.

Po změně stran se hrál oboustranně kvalitní, ale i tvrdší fotbal. Měli jsme častěji míč pod kontrolou, dobře kombinovali z čehož přicházely také šance.

Dvě z nich jsme dokázali proměnit. Soupeř pak už dokázal pouze snížit na rozdíl dvou branek.

V tomto zápase bychom chtěli vyzdvihnout výkon Karláka, který měl tentokrát opravdu střelecký apetit a soupeři nasázel všechny 3 branky.