1.FC NEMOJOV – HATTRICK WANDERERS

22.07.2009 19:21

K dalšímu zápasu KLMF jsme nastoupili na našem hřišti proti vedoucímu celku skupiny B Hattricku Wanderers.

Hrálo se za velmi teplého a dusného počasí,což bylo určitě pro oba týmy velice náročné.

My jsme se navíc museli obejít bez 3 hráčů(Horác -práce v Liberci,David - chřipka,Mrca – práce).

Do branky musel nastoupit Švento a  nutno říct,že si počínal skvěle.

Od úvodních minut jsme se snažili hrát kombinační fotbal,soupeř převážně nakopával balony do vápna,kde ale kraloval Švento. Se štěstím jsme se dostali do vedení a do poločasu přidali ještě jednu branku. Poločasový výsledek tedy 2:0.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v dobré kombinační hře,dostávali se do šancí,avšak přišlo snížení. Soupeř ucítil šanci a pár minut po vstřelené brance nám před brankou zatápěl,opět hlavně nakopávanými balony.

Naštěstí jsme ale přidali 3 branku. Poté nám ještě nebyl jeden gol uznán,ale to už na tří bodový zisk naštěstí nemělo vliv. V průběhu druhého poločasu se také hra celkem přiostřila,ale nepřekročilo to únosnou mez,navíc rozhodčí pískal solidně.

Tentokrát jsme byli lepšímu týmem,nastřelili jsme dvě tyče,spoustu šancí nám také pochytal hostující brankář. I přesto,že jsme měli pouze jednoho hráče na střídání,jsme utkání odmakali a vítězství si určitě zasloužili.