16.04.2009 19:08

1. FC NEMOJOV

Sezóna 2009/2010

10. 4. 2009

V ideálním slunečném počasí jsme na páteční odpoledne domluvili první letošní přátelský zápas. Soupeř pro nás byl velkou neznámou. Jedno jsme však věděli, byl to vítěz loňského ročníku KLMF ve Dvoře Králové a to tým Hattrick Wanderers. Vzhledem k tomu, že se do letošního ročníku také přihlašujeme, byla to pro nás velice dobrá zkušenost.

Sešli jsme se v dobré sestavě, ze základu chyběl jenom Švento. Byla tu trochu i obava, jak to bude vypadat poprvé letos na trávníku a navíc se soupeřem, před kterým jsme měli určitě velký respekt.

A tyto skutečnosti se projevily na začátku prvního poločasu. Nervozita, nepřesnost, spousta zkažených nahrávek ... A tak po chvilkovém oťukávání přišel trest – gól Hattricku. Postupem času se naše hra začala zlepšovat. Do poločasu se hrálo v celku vyrovnané utkání s výsledkem 3:3.

Do 2. poločasu jsme vstoupili velice dobře a po pár minutách to bylo 5:3.

Hráli jsme dobře kombinačně po zemi, a co hlavně dařilo se nám úspěšně zakončovat. Po několika pěkných akcích a gólech nakonec utkání skončilo našim vítězstvím 9:5.

1.FC NEMOJOV – HATTRICK WANDERERS 9:5 (3:3)

Branky : Karlák 2, Podráček 2, Horác, Joska, Vojta, Luboš, Mrca