Memoriál Bratří Menclů 2009 Doubravice

08.08.2009 17:00

V době přestávky KLMF jsme odehráli náš druhý letošní turnaj.

Ten se uskutečnil opět v Doubravici tentokrát pod názvem Memoriál Bratří Menclů.

V krásném letním počasí se turnaje zúčastnilo 6 mužstev. Hrálo se systémem každý s každým 1 x 20 minut.

K turnaji jsme nastoupili v následující sestavě:David – Horác, Švento, Joska – Pušák, Vojta, Podráček, Mrca

1.utkání – Rangers Zálesí

V uvodním utkání jsme byli lepším týmem a po několika povedených kombinacích soupeře porazili jednoznačně 5:0.

Branky – Podráček 3, Vojta, Joska

2.utkání – Piškotky Doubravice

S domácím favoritem jsme odehráli velice dobrý zápas. Soupeř šel asi po půl minutě do vedení,poté přidal ještě jednu branku. My jsme snížili na 2:1 a převzali iniciativu. Měli jsme i šance na srovnání,bohužel ale zůstaly nevyužity. Po rohu na konci zápasu jsme inkasovali potřetí. V celkově vyrovnaném utkání jsme nakonec tedy prohráli 1:3.

Branka – Mrca

3.utkání – LOKO Dvůr

Proti vítězi posledního Piškot cupu jsme se ujali vedení po krásné kombinaci.

Poté jsme vedli ještě 2:1 a přišlo to,co jsme určitě nikdo nechtěli. Opět gol v poslední vteřině. Hrálo se navíc o 3 minuty nad rámec 20 minut,ale to nás samozřejmě neomlouvá. Svým způsobem jsme si to i za posledních 4,5 minut za naši neaktivní hru zasloužili. V bojovném zápasu výsledek 2:2.

Branky – Podráček, Vojta

4.utkání – Bílá Třemešná

V tomto utkání nás proti mladému týmu z Bílé Třemešné čekal velmi náročný zápas. Byli jsme o něco lepším týmem,ale bohužel se nám nedařilo zakončení, chybělo i trochu štěstíčka (nastřelená tyč a břevno). Když už to vypadalo,že utkání skončí bezbrankovou remízovou,jsme nakonec pár minut před koncem udeřili a vybojovali velmi důležité 3 body 1:0.

Branka – Pušák

5.utkání – Yeti zima

Před posledním zápasem celého turnaje jsme již měli jistotu nejhůře 3.místa

Také jsme ale věděli, že i remíza nám zaručí příčku 2.

I přes už značnou únavu byla vidět chuť porvat se o výsledek.

V utkání jsme třikrát dotahovali soupeřovo vedení a nakonec kýženou remízu doslova vydřeli…3:3.

Hodnocení turnaje:

Tentokrát jsme odehráli turnaj dobře. Dařilo se nám v koncovce mnohem lépe,což byl určitě jeden z důvodů úspěchu. Měli jsme jen 2 hráče na střídání,což nebylo proti některým týmům mnoho,ale i přesto jsme do toho v teplém letním počasí dali všechno a vybojovali krásné druhé místo. Podráček byl navíc vyhlášen hráčem turnaje.