LOKOMOTIVA UČKO – 1.FC NEMOJOV

01.08.2009 16:00

K našemu poslednímu utkání základní skupiny B KLMF, jsme odjeli na plastové hřiště do Strže, kde nám byl soupeřem tým Lokomotiva Učko.

Oběma týmům  prakticky o nic nešlo (my 1.ve skupině,Učko 3.), tudíž se dal očekávat klidnější fotbal bez emocí.

Bohužel soupeř se sešel v počtu 4+1, tedy o jednoho hráče v poli méně než je obvyklé. My jsme přistoupili na návrh Učka hrát také 4+1, nicméně horké letní počasí bylo zárukou toho, že bez střídání to bude mít Lokotka velmi těžké.

Jako již tradičně jsme inkasovali první branku. Hra 4+1 nám ale na menším plastovém hřišti určitě vyhovovala. Soupeře jsme přehrávali a dobře kombinovali. Poločas skončil nakonec 7:1 v náš prospěch.

Ve druhé půli byla převaha ještě markantnější. Soupeř již neměl moc sil a tak jsem dost často chodili do otevřené obrany. Na druhou stranu Lokotka měla v oboustranně otevřené hře také pár slibných šancí, alespoň na kosmetickou úpravu skóre, které ale nevyužila. Účet utkání se zastavil až na hrozivých 17:1, což před zápasem netipoval určitě nikdo.