1. FC Nemojov – FC 4 promile 10:2 (3:0) (7.8.)

08.08.2011 21:43

Poslední utkání základní skupiny A klmf jsme odehráli s týmem FC 4 Promile na našem domácím hřišti. Utkání předcházel déšť, nicméně hřiště bylo v dobrém stavu.

Věděli jsme, že v tomto utkání hrajeme o konečné 2. místo v základní skupině.

Hned v úvodu se nám podařilo Pušákem vstřelit první branku, která pro nás bývá vždy důležitá a mnohdy určuje další vývoj utkání. Hráli jsme v klidu, celkem slušný kombinační fotbal a do poločasu jsme přidali ještě další 2 branky. Poločas 3:0

Ve druhé půli byl scénář obdobný i když v jednu chvíli soupeř utkání trochu zdramatizoval, a to při skóre 4:2. Ovšem hned z protiútoku se nám podařilo zvýšit a tím jsme definitivně zápas rozhodli. K tomuto utkání za nás poprvé v letošní sezoně nastoupil Jenda Motal, který do naší hry přinesl klid a zklušenost. Můžeme si jen přát, že bude chodit i na další zápasy. Za zmínku stojí premiérová letošní trefa Horáce, který se nejdříve několikrát ze střední vzdálenosti zastřeloval, aby následně z rohového kopu vyslat nechytatelnou dalekonosnou střelu z voleje. Konečné skóre utkání 10:2.

Díky tomuto výsledku jsme skončili na 2. místě základní skupiny A a soupeřem ve čvtrfinále nám bude tým HC Milán.

Sestava: Švento – Horác, Jenda Motal, David – Pušák, Mišák, Vojta, Joska, Podráček

Branky: Podráček 4, Pušák 3, Joska, Horác, David